Ubytovanie v obci Čierne 311

stavba so súpisným číslom 311

je kompletne zrekonštruované a účelovo prispôsobené pre ubytovanie 12 - 18 osôb.

Na prízemí zariadenia sa nachádzajú 3 izby (každá s tromi posteľami), 1 x kuchyňa, 2 x WC a 1 x kúpeľňa s dvomi sprchami. Na poschodí zariadenia sa nachádzajú 3 izby (každá s tromi posteľami), 1 x kuchyňa, 2 x WC a 1 x kúpeľňa s dvomi sprchami. Všetky izby majú pripojenie na internet a na každom podlaží je umiestnený 1 TV prijímač, (v prípade potreby je po dohode možnosť nainštalovať TV do každej izby). Kuchyne sú vybavené jedálenským servisom a zariadením na prípravu jedál. Pri ubytovacom zariadení je jedna garáž a 6-10 parkovacích miest. Pri dome je záhrada, ktorú je možné využívať k oddychu. Pivničné priestory o výmere 80 m2 je možné využívať ako skladové priestory.

Ubytovacie zariadenie - Čierne 1204

ubytovanie v obci Čierne

Stavba rekreačnej chalupy, je novostavba a má dve podlažia.

Prízemie pozostáva zo spoločenskej miestnosti, kuchyne, 2 x WC, technickej miestnosti, krbu, vstupnej chodby, schodiska a ubytovacej jednotky (pozostáva z kuchyne s jedálenským kútom a krbom, sociálne zariadenie s WC, sprchou a práčkou, dvojposteľovej izby a jednoposteľovej izby). Prvé poschodie pozostáva z dvoch ubytovacích jednotiek (každá ubytovacia jednotka je vybavená sociálnym zariadením s WC a sprchovacím kútom, kuchyňou s jedálenským kútom a krbom, dvomi dvoj posteľovými izbami).
Kuchyne sú vybavené jedálenským servisom a zariadením na prípravu jedál. Prízemie chalupy má ubytovaciu kapacitu pre 3 osoby - 1 dvojposteľová a 1 jednoposteľová izba. Prvé poschodie má ubytovaciu kapacitu pre 8 osôb - 4 dvojposteľové izby. Všetky izby majú pripojenie na internet.